wtorek, 8 sierpnia 2017

Włochata ośmiornica - 1D

Tak, wiem, że już dawno miałam wrzucić zaległego Zialla. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że ten projekt okazał się trudniejszy niż początkowo zakładałam i całkowicie ryje mi banie. Postaram się jednak wrzucić go najpóźniej po długim weekendzie. A tu dla was takie maleństwo na lepszy początek dnia. Pozdrawiam :*


Ziewnął szeroko i potarł pięścią zaspane oczy, które zaraz zmrużył z cichym pomrukiem niezadowolenia, gdy przez niedociągnięte zasłony dotarły do niego promienie słoneczne. Przetarł ręką twarz i zamrugał szybko, odganiając resztki snu. Spróbował się przeciągnąć, co uniemożliwił mu leżący na nim ciężar. Spojrzał w dół i uśmiechnął się z rozczuleniem. Na jego klatce piersiowej rozsypane były czekoladowe loki, których właściciel spał w najlepsze, oplatając go długimi, patykowatymi kończynami niczym jakaś włochata ośmiornica i ślinił się niemiłosiernie na jego koszulkę od piżamy. Przesunął ręką po włosach Harrego, przeczesując palcami kręcone pasma, ciągnąc za nie lekko. Chłopak jęknął w odpowiedzi i zakołysał biodrami. Louis zagryzł dolną wargę, hamując parsknięcie.

- Wstawaj Hazza.

- Mhm. - zamruczał Harry, po czym mlasnął i wtulił się bardziej w jego tors.

- Harry, poważnie. Suń dupę. - szturchnął go w ramię. - Muszę iść do kibelka. Lać mi się chce. - ponowił szturchnięcie z większą siłą. - No! Ruszaj się.

- Nie, Lou, jestem zbyt zmęczony żeby się ruchać. Może później.

5 komentarzy:

 1. To nie jest maleństwo.... To mikroskopijne stworządko, które powinno jak najszybciej urosnąć....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałam to na kolanie w autobusie, w drodze do pracy. Miałam tylko 7 minut, nie mogło być dłuższe.

   Usuń
 2. No nie to zdecydowanie za małe a taaakie obiecujące, nawet wysikać mu się nie dałaś:-(

  OdpowiedzUsuń